עיטורים והוקרות
מקבלי עיטור יקיר מכבי ישראל

יקירי מכבי ישראל - הועידה ה-38
מר צבי ורשביאק
עו"ד שמעון מזרחי
מר נחמן מנדל
מר אשר פאר
עו"ד אלי רולוף
מר גברי גוזלי ז"ל
מר ויקטור עטיה ז"ל
מר משה היימן ז"ל
מר דני שלייפר
מר אמנון ענבר
ד"ר ז´ק אשרוב
מר זאב ברמץ
מר גדי נאדל
מר יוסי גוילי
רו"ח עזרא יהודה

יקירי מכבי ישראל - הועידה ה- 37
מר אלדד בוקשפן
מר יעקב הוזיאס
מר פריש דוד
גב´ תמר מיטל שומכר
מר שלום ואנו
מר משה הירש ז"ל 
מר צפרוט ישראל
מר יעקב שחר

יקירי מכבי ישראל - הועידה ה- 36
מר אסנין דני 
מר אולפינר שמואל
מר אפשטיין עמוס ז"ל
מר הרמלך יחזקאל
מר חיות טוביה
מר להב דב
מר נחום ידידיה 
מר עזרתי ברוך 
מר פיינשטיין יעקב ז"ל 
מר קורמן מנחם

יקירי מכבי ישראל - הועידה ה-34 
יצחק כספי ז"ל 
יעקבזון יוסף ז"ל 
חת נחום ז"ל 
בן דרור מרדכי ז"ל 
הירשלר יונה 
עזריקם מילצ´ן 
המאירי יצחק 
ברא"ז יצחק 
אוקראיניץ נח 
בכר דני 
צוקרמן שלמה

יקירי מכבי ישראל - הועידה ה-35
גב´ רבקה רבינוביץ 
מר סם בלום 
מר יצחק אסא 
מר שמואל עזרתי 
מר משה רש 
מר יעקב גולדווסר 
מר מנחם נוביץ 
מר אריה כהן 
מר בני דמבוביץ 
מר ברנרד חווסט 

יקירי מכבי ישראל - הועידה ה-33
זליג זק 
לנד יצחק
 

תעודות הוקרה לספורטאים מצטיינים

הועידה ה-33 (1989) 
רלף קליין 
תנחום כהן מינץ 
שייע גלזר 
יוסף מרימוביץ 
ג´וני הרדי 
תמר שומכר 
שושנה ריבנר 

הועידה ה-34 (1994) 
חיים בוכבינדר 
חיים שטרקמן 
מוטי ארואסטי 
שמואל בן דרור 
אריה גמליאל 
דורית זלץ 
יצחק שניאור 
משה ליטבק 
דניאל שמילוביץ  
 
עיטור מכבי ישראל במכביה ה-12 (1985)
פייגר אברהם - טניס 
ג´רי בית הלוי - כדורגל 
יהושע רוזין - כדורסל 
איזיה פיגנבוים - שחיה 
אברהם גרין - א. קלה

עיטור מכבי ישראל במכביה ה-13 (1989) 
טל ברודי - כדורסל 
יצחק שניאור - כדורגל 
אלעזר דוידמן - טניס 
דן ברנר - שחיה 
מנחם קורמן - א. קלה 

עיטור מכבי ישראל במכביה ה-14 (1993)
אדית כהן מינץ - טניס 
יצחק המאירי - ספורט 
פריזנר ראובןן - כדורגל 
מנחם נוביץ - א. קלה 
מזור סלי - שחיה 
שמעון מזרחי - כדורסל 

עיטור מכבי ישראל במכביה ה-15 (1997)
יעקב ז´ק לוי - אתלטיקה קלה
אלבוים ישעיהו ז"ל - שחיה
יוסף בכר - טניס
נח קליגר - כדורסל
בנקר אברהם - טניס שולחן
אטלס אפריים - בועד האולימפי
אריק פוייר - אתלטיקה קלה
יפה כהן  - אתלטיקה קלה 
צבי הירש - 
בוצר אהרון - שייט
לוי אידלסון - אתלטיקה קלה
יעקב הוזיאס - כדורגל 
נח רזניק - כדורגל 
סלמה יוסף - כדורגל  

עיטור מכבי ישראל במכביה ה- 16 (2001)
לוי פסבקין - אתלטיקה קלה
יאיר פנטילט - אתלטיקה קלה
אורי ירון - אתלטיקה קלה
אלכס דלין - אתלטיקה קלה
שמואל מחרובסקי - כדורסל
שלום ואנו - כדורגל
הירשברג שלמה - שחיה
עמיהוד שני - כדוריד